با سلام خدمت همراهان عزیز گروه طراحان ابر،

ابتدا ایام دهه کرامت و سالروز میلاد حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) را خدمت شما تبریک عرض می کنیم. به همین مناسبت برنامه تخفیفی ویژه ای را در نظر گرفته ایم که در ادامه شرح داده خواهد شد.

جا دارد تا از شما طراحان عزیزی که از مدل های سه بعدی ما در محصولات خود استفاده می کنید تشکر ویژه ای داشته باشیم. روند رو به رشد بهره گیری از مدل های مثلث و مربع باعث افتخار و قوت قلب ماست و این باعث شده تا با صدایی بلند بگوییم:

متشکریم!

همانطور که کاربران قدیمی ما در جریان هستند، هنگام افتتاح فروشگاه ابر و عرضه مدل های سه بعدی در این بستر، قیمت ها با وجود گذشت مدت طولانی از انتشار هیچگونه افزایشی نداشتند. همچنین در طی این مدت با وجود داستان تلخ افزایش چند برابری قیمت ها، ما جهت حمایت از سازندگان محتوای فارسی هیچ گونه افزایشی در قیمت های خود نداشتیم. اکنون پس از آرامش نسبی قیمت ها سطح کلی قیمت محصولات ما افزایش خواهد یافت.

قیمت های جدید از تاریخ ۱۶م تیرماه اعمال خواهند شد. در اعمال قیمت های جدید سعی شده تا همچنان مخاطبین مدل های سه بعدی با معیار مثلث یعنی بازیسازان مستقل و جوان مورد حمایت قرار گیرند تا روند طراحی محصولاتشان با خللی مواجه نگردد. همچنین به مناسبت ایام فرخنده دهه کرامت کد تخفیف ویژه ای برای مشتریان گرامی در نظر گرفته ایم که در هنگام خرید می توانید با درج کد dk98 آن را اعمال نموده و از تخفیف ۴۰ درصدی محصولات بهره مند گردید.

بررسی مدل های سه بعدی در فروشگاه ابر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا